ایویوز 13

ایویوز 13

Eviews

 نرم افزار ایویوز یکی از کاربردی ترین نرم افزارهای اقتصاد سنجی مطرح جهان می باشد. ایویوز این قابلیت را دارد تا دانشجویان ،پژوهشگران و تمامی موسسات آموزشی و پژوهشی را به ابزارهای قدرتمند آماری ، تجزیه و تحلیل آماری از طریق یک رابط موضوع گرای (object-oriented interface) خلاقانه و با کاربرد ساده را فراهم نماید.نرم افزارایویوزEviews به مانند سایر نرم افزارهای دیگر مانند stata یکی از بهترن انتخاب ها می تواند باشد با استفاده از EViews و یک حساب کاربری با ارائه کننده داده خود (data provider) ، به طور یکپارچه امکان جستجو ، پرس و جو و بازیابی داده ها از منابع داده ثالث مانند پایگاه های داده Bloomberg ، IHS ، FactSet و دیگر منابع وجود دارد.

نسخه Enterprise (تجاری) امکان دسترسی مستقیم به هر پایگاه داده با درایور ODBC و ارتباط شفاف با پایگاه های داده رابطه ای رایج (relational database) مانند Oracle ، Microsoft SQL Server ، IBM DB2 و Sybase را فراهم می کند. EDO library امکان استفاده از اطلاعات ذخیره شده با فرمت فایل EViews در برنامه های دیگر را ارائه می کند. همچنین EDO امکان استخراج نتایج نهایی را به صورت مستقیم و آسان از فایل کاری EViews فراهم کرده و امکان به روزآوری پایگاه داده EViews از یک منبع داده خارجی نیز وجود دارد.

پسورد فایل: soft98.ir

آموزش فعال سازی نرم افزار ورژن 13

  • فایل را از حالت فشرده خارج کنید.
  • نرم افزار را با استفاده از سریال موجود در فایل ReadMe نصب کنید.
  • فایل موجود در پوشه Crack را در مسیری که نرم افزار نصب شده است کپی و جایگزین فایل قبلی کنید.
  • نرم افزار را اجرا و روی دکمه Manual Activation کلیک کنید و با استفاده از Activation Key موجود در فایل ReadMe فعال کنید.
loading